tanie loty do Hiszpanii
TANIE LOTY DO HISZPANII
Bilety lotnicze do Hiszpanii. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Zwiedzanie Hiszpanii

To piękne państwo leży na Półwyspie Iberyjskim. Do Hiszpanii zaliczają się także rozsławione słoneczne wyspy – Baleary i Wyspy Kanaryjskie. Zróżnicowanie terenu, a co za tym idzie – zróżnicowanie dostępnych atrakcji sprawiają, że do Hiszpanii można jechać w wielu celach…

Najpopularniejszym jest oczywiście dostęp kraju do morza. Wybrzeże Hiszpanii (głównie śródziemnomorskie) to piękne plaże, z niesamowitymi – często górskimi krajobrazami i klimatyczne miasteczka, pełne dziennych i nocnych atrakcji. Infrastruktura turystyczna jest na bardzo wysokim poziomie, co jest z pewnością jednym z wielu powodów popularności wakacji w Hiszpanii. Wokół plaż znajdują się piękne ośrodki wypoczynkowe, zaspokajające najbardziej wybredne potrzeby turystów z całego świata. Hiszpania to także wzniesienia – znaczną część terytorium kraju to góry i wyżyny.

Bogactwo dostępnych atrakcji to nie tylko plaże i góry. Z racji bogatej historii (o której wspominamy szerzej w innym dziale), Hiszpania to także cudowne miasta i miasteczka. Ich klimatu nie da się oddać słowami – to trzeba zobaczyć. Kultura Hiszpanii jest bardzo stara, poprzez burzliwe dzieje, różnicowała się na przestrzeni wieków, dając nam dziś spuściznę tak barwną i kolorową, że aby móc powiedzieć, że Hiszpanię się zna, trzeba by tam było spędzić wiele miesięcy, obfitujących w aktywne zwiedzanie.

Sama kuchnia hiszpańska jest elementem tożsamości, któremu można by było poświęcić zupełnie odrębny opis. Ponieważ obszar kraju jest duży i zróżnicowany, tak samo podzielona jest kuchnia. W zależności od regionu, możemy zakosztować zupełnie innych przysmaków. Cieszącymi się ogromną popularnością są owoce morza. Najmocniej spopularyzowane na południu kraju, gdzie w małych i większych restauracjach, możemy jeść wyjątkowo świeże dania, sporządzone właśnie z mariscos. W innych regionach – górskich, możemy zjeść przepyszne sery i specjały, rodem z kuchni, powstałej wśród pasterzy. Bez względu na miejsce, w którym przebywamy, kuchnia hiszpańska bogata jest w rozmaite przyprawy, koloryt świeżych warzyw i owoców i cudowne wina rodzimej produkcji.

Hiszpańskie miasta(loty z Litwy: lektuvu bilietai) zachwycą wielbicieli zabytków. Tych znajdziemy tu naprawdę wiele. Podążając ich śladem, można odnieść wrażenie, że historia, którą opowiadają wydarzyła się ledwie kilka chwil temu, zdają się tworzyć harmonijną całość kraju, pełnego tajemniczego klimatu, połączenia świeżości nowoczesnych ośrodków wypoczynkowych, dróg i przemysłu z barwnymi mieszkańcami, ceniącymi sobie nad wyraz tradycję i kulturę, wartości rodzinne i ogromne przywiązanie do walorów swojego kraju a także oddech przeszłości, skupiony w zabytkowych miejscach, na które trafimy dosłownie w każdym zakątku Hiszpanii.

W Hiszpanii nie sposób się nie rozkochać, jadąc tam raz, będziemy chcieli wrócić, czując niedosyt i mając świadomość, jak wiele nie poznanego zostało za nami…


zobacz:tanie loty do Barcelony
Tanie loty do Hiszpanii
najniższe ceny biletów lotniczych